International female IT programmer at work in Germany
0 Trabajos marcados

Recogida de pedidos

Kaufland Dienstleistung GmbH & Co. KG Número de referencia: 10000-1196825233-S
  • Idioma / Aplicación en: Ungarisch
  • Jornada laboral: A turnos / Trabajo nocturno / Fin de semana, Tiempo completo
  • Lugar de trabajo: Möckmühl (Baden-Wurtemberg)
  • Tamaño de la empresa: Entre 501 y 5.000
  • Tipo de contrato de trabajo: 12 mes
  • En línea desde: 3 abr 2024

Raktári komissiózó (száraz raktárban)
logisztikai elosztóközpontunkban Németország Möckmühl

A Schwarz Csoport nemzetközileg elismert kereskedelmi vállalataként egy célt követünk: vásárlóinknak a lehető legjobb vásárlási élményt nyújtani. Ami igazán fontos nekünk: teljesítmény, dinamizmus és korrektség. Munkatársaink elkötelezettsége és szenvedélye nagy mértékben hozzájárul sikerünkhöz. Legyél csapatunk tagja és tarts velünk!

Feladataid

- Áru összekészítés száraz áru raktárakban
- A termékek Pick by Voice (hangvezérlésű rendszer) alapján történő összekészítése
- Gyüjtő raklapok eljuttatása a rakodási területre
- Egyéb raktáron belüli anyagmozgatás

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem 17,10 € bruttó órabér
- Egyéb juttatások: karácsonyi/nyári juttatás, teljesítmény bónusz, váltott műszak (15%) illetve éjszakai munka (50%) esetén extra kiegészítés
- Támogatjuk a munka és a magánélet összeegyeztethetőségét, pl. évente 6 hét szabadsággal
- Betanításkor átfogó képzésekre, tanfolyamokra kerül sor
- Egészségvédelem (pl. üzemi orvos, együttműködés fitneszstudiókkal)
- Szoba/lakhely keresésében segítséget nyújtanak kollégáink (kétágyas szoba, a bérleti díjat a munkavállaló fizeti)
- Határozott vagy határozatlan idejű munkaszerződés

Minden a bérezéssel, szabadság- illetve karácsonyi pénzzel kapcsolatos adatok az éppen aktuális érvényben lévő tarifaszerződésre vonatkoznak.

A munkakör betöltéséhez szükséges

- Komissiózási munkatapasztalat előny
- 2 műszakos munkarend, illetve hétvége és ünnepnapok vállalása
- Csapatjátékos hozzáállás, lojalitás, megbízhatóság, önálló és pontos munkavégzes
- Német nyelvtudás nem követelmény, viszont a számok 0-9 való ismerete németül elvárás
- Saját gépjármű szükséges (telephelyünk nem közelíthető meg tömegközlekedési eszközzel)

Illik a profilod az álláshoz? Küldd be az önéletrajzod az eszter.toeroek-link@kaufland.de e-mail címre és felvesszük veled a kapcsolatot!

Kapcsolattartód
Török-Link Eszter

kaufland.de/karriere

Nuestros anuncios de empleo se dirigen siempre a todas las personas profesionalmente capacitadas, independientemente de su edad, sexo, origen, orientación sexual, discapacidad, religión, ideología, etc. La selección de los candidatos está orientada exclusivamente a la cualificación.Se reservan los errores de información y ortografía.

¿Necesita una traducción del anuncio de empleo? Tradúzcalo a través de su navegador.
Google Translate es un proveedor de terceros. Tenga en cuenta nuestra política de privacidad.

Paisaje de la ciudad de Hamburgo