Internationale IT-Programmiererin bei der Arbeit in Deutschland
0 Gemerkte Jobs

Kommissionierer/in

Kaufland Dienstleistung GmbH & Co. KG Referenznummer: 10000-1196825233-S
  • Sprache / Bewerbung in: Ungarisch
  • Arbeitszeit: Schicht / Nacht / Wochenende, Vollzeit
  • Arbeitsort: Möckmühl (Baden-Württemberg)
  • Unternehmensgröße: Zwischen 501 und 5.000
  • Art des Arbeitsvertrags: 12 Monate
  • Online seit: 03.04.2024

Raktári komissiózó (száraz raktárban)
logisztikai elosztóközpontunkban Németország Möckmühl

A Schwarz Csoport nemzetközileg elismert kereskedelmi vállalataként egy célt követünk: vásárlóinknak a lehető legjobb vásárlási élményt nyújtani. Ami igazán fontos nekünk: teljesítmény, dinamizmus és korrektség. Munkatársaink elkötelezettsége és szenvedélye nagy mértékben hozzájárul sikerünkhöz. Legyél csapatunk tagja és tarts velünk!

Feladataid

- Áru összekészítés száraz áru raktárakban
- A termékek Pick by Voice (hangvezérlésű rendszer) alapján történő összekészítése
- Gyüjtő raklapok eljuttatása a rakodási területre
- Egyéb raktáron belüli anyagmozgatás

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem 17,10 € bruttó órabér
- Egyéb juttatások: karácsonyi/nyári juttatás, teljesítmény bónusz, váltott műszak (15%) illetve éjszakai munka (50%) esetén extra kiegészítés
- Támogatjuk a munka és a magánélet összeegyeztethetőségét, pl. évente 6 hét szabadsággal
- Betanításkor átfogó képzésekre, tanfolyamokra kerül sor
- Egészségvédelem (pl. üzemi orvos, együttműködés fitneszstudiókkal)
- Szoba/lakhely keresésében segítséget nyújtanak kollégáink (kétágyas szoba, a bérleti díjat a munkavállaló fizeti)
- Határozott vagy határozatlan idejű munkaszerződés

Minden a bérezéssel, szabadság- illetve karácsonyi pénzzel kapcsolatos adatok az éppen aktuális érvényben lévő tarifaszerződésre vonatkoznak.

A munkakör betöltéséhez szükséges

- Komissiózási munkatapasztalat előny
- 2 műszakos munkarend, illetve hétvége és ünnepnapok vállalása
- Csapatjátékos hozzáállás, lojalitás, megbízhatóság, önálló és pontos munkavégzes
- Német nyelvtudás nem követelmény, viszont a számok 0-9 való ismerete németül elvárás
- Saját gépjármű szükséges (telephelyünk nem közelíthető meg tömegközlekedési eszközzel)

Illik a profilod az álláshoz? Küldd be az önéletrajzod az eszter.toeroek-link@kaufland.de e-mail címre és felvesszük veled a kapcsolatot!

Kapcsolattartód
Török-Link Eszter

kaufland.de/karriere

Unsere Stellenausschreibungen richten sich stets an alle berufsfähigen Menschen, unabhängig von Alter, Geschlecht, Herkunft, sexueller Orientierung, Behinderung, Religion und Weltanschauung etc. Die Bewerberauswahl erfolgt ausschließlich qualifikationsorientiert. Irrtümer in den Angaben und der Schreibweise vorbehalten.

Hamburger Stadtlandschaft