International female IT programmer at work in Germany
0 Emplois marqués

Préparateur/trice de commandes

Kaufland Dienstleistung GmbH & Co. KG Numéro de référence: 10000-1196847655-S
  • Langue / Candidature en: Ungarisch
  • Horaires de travail: Temps plein, Travail posté / Travail de nuit / Week-end
  • Lieu de travail: Möckmühl (Bade-Wurtemberg)
  • Taille de l'entreprise: Entre 501 et 5 000
  • Type de contrat: 12 mois
  • En ligne depuis: 4 avr. 2024

Raktári komissiózó (mélyhűtött áru raktárban)
logisztikai elosztóközpontunkban Németország Möckmühl

A Schwarz Csoport nemzetközileg elismert kereskedelmi vállalataként egy célt követünk: vásárlóinknak a lehető legjobb vásárlási élményt nyújtani. Ami igazán fontos nekünk: teljesítmény, dinamizmus és korrektség. Munkatársaink elkötelezettsége és szenvedélye nagy mértékben hozzájárul sikerünkhöz. Legyél csapatunk tagja és tarts velünk!

Feladataid

- Áru összekészítés mélyhűtött termékek raktárában (-23 fok)
- A termékek Pick by Voice (hangvezérlésű rendszer) alapján történő összekészítése
- Gyüjtő raklapok eljuttatása a rakodási területre
- Egyéb raktáron belüli anyagmozgatás

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem 17,10 € bruttó órabér
- Egyéb juttatások: karácsonyi/nyári juttatás, teljesítmény bónusz (havonta akár 500€) illetve extra pótlék a hidegben való munkáért (326 € havonta)
- Támogatjuk a munka és a magánélet összeegyeztethetőségét, pl. évente 6 hét szabadsággal
- Betanításkor átfogó képzésekre, tanfolyamokra kerül sor
- Egészségvédelem (pl. üzemi orvos, együttműködés fitneszstudiókkal)
- Szoba/lakhely keresésében segítséget nyújtanak kollégáink (kétágyas szoba, a bérleti díjat a munkavállaló fizeti)
- Határozott vagy határozatlan idejű munkaszerződés

Minden a bérezéssel, szabadság- illetve karácsonyi pénzzel kapcsolatos adatok az éppen aktuális érvényben lévő tarifaszerződésre vonatkoznak.

A munkakör betöltéséhez szükséges

- Komissiózási munkatapasztalat előny
- 1 műszakos munkarend vállalása hétfőtől péntekig
- Csapatjátékos hozzáállás, lojalitás, megbízhatóság, önálló és pontos munkavégzes
- Német nyelvtudás nem követelmény, viszont a számok 0-9 való ismerete németül elvárás
- Saját gépjármű szükséges (telephelyünk nem közelíthető meg tömegközlekedési eszközzel)

Illik a profilod az álláshoz? Küldd be az önéletrajzod az eszter.toeroek-link@kaufland.de e-mail címre és felvesszük veled a kapcsolatot!

Kapcsolattartód
Török-Link Eszter

kaufland.de/karriere

Nos offres d'emploi s'adressent toujours à toutes les personnes capables de travailler, quels que soient leur âge, leur sexe, leur origine, leur orientation sexuelle, leur handicap, leur religion et leur idéologie, etc. Les candidats sont exclusivement sélectionnés sur la base de leurs qualifications. Les erreurs dans les informations données et l'orthographe sont réservées.

Vous avez besoin d'une traduction de l'offre d'emploi? Traduisez-la via votre navigateur.
Google Translate est un fournisseur tiers. Veuillez consulter notre déclaration de confidentialité.

Paysage urbain de Hambourg